Brak ciepłej wody na osiedlu Na SkarpieInformujemy, że w dniach 03-04.07.2018r. na osiedlu B II tj.  ul. Grzymały Siedleckiego 21-42, Bełzy 50-52, Ku Wiatrakom 5-19, Ogrody 20-31, Nałkowskiej 1-12 nie będzie ciepłej wody.
W tych dniach KPEC modernizuje sieć ciepłowniczą.


SMB w Wyścigu Łodzi Butelkowych

24 czerwca 2018 r. ekipa reprezentująca naszą Spółdzielnię po raz kolejny wzięła udział w Wyścigu Łodzi Butelkowych, odbywającego się w ramach imprezy „Ster na Bydgoszcz”.

Startowaliśmy z numerem 13 i takie też miejsce ostatecznie zajęliśmy. Naszą ekipę reprezentowali pracownicy wspomagani przez dwójkę studentów z Etiopii, którzy zamieszkują w naszych zasobach.

W opinii wielu obserwatorów mieliśmy jedną z najbardziej pomysłowych i pięknych łodzi. Był to właściwie katamaran z osadzonym ...


Wyniki głosowań uchwał na Walnym Zgromadzeniu 2018

Przedstawiamy wyniki głosowań nad uchwałami Walnego Zgromadzenia, które odbyło się w dniach 5-7 czerwca 2018 r.

 

             uchwała nr 1/2018 w sprawie zatwierdzenia sprawozdania Zarządu z działalności Spółdzielni w 2017 roku;

1.Relacja z Walnego Zgromadzenia 2018

Od wtorku do czwartku (5, 6 i 7 czerwca br.) trwały obrady Walnego Zgromadzenia 2018. Obrady przebiegały wyjątkowo szybko i sprawnie. Każda z trzech części kończyła się ok. godz. 20. Nowością tegorocznego Walnego Zgromadzenia były sprawozdania Rad Osiedli, a także możliwość udzielenia pełnomocnictwa do udziału w obradach, z której skorzystały 64 osoby.

To jednak nie koniec Walnego Zgromadzenia. Wieńczyć je będzie Kolegium, które oficjalnie podsumuje wyniki głosowań. Odbędzie się ono 12 czerwca br. Wezmą w nim udział osoby tworzące prezydium każdej z trzech części.

Zarząd SMB dziękuje wszystkim osobom, które przybyły na zebrania i czynn ...


Statut - projekt, który będzie głosowany w trakcie Walnego Zgromadzenia

Przedstawiamy  projektu Statutu w wersji, która będzie głosowana w trakcie Walnego Zgromadzenia (5-7 czerwca). Przypominamy, iż nowelizacja Ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych z 20 lipca 2017 r. nałożyła na spółdzielnie obowiązek przyjęcia stosownych zmian w statutach (i ich zarejestrowanie w sądzie) w ciągu roku od wejścia w życie tejże ustawy (tj. 9 września).
Brak prądu w Adm. Os. "Na Skarpie"

Informujemy, że z powodu prac zaplanowanych przez ENEA, w poniedziałek, 28 maja br., w Administracji Osiedla "Na Skarpie" nie będzie prądu. Z tego powodu nie działać będą telefony i systemy komputerowe, co utrudni załatwienie szeregu prac.

Za utrudnienia przepraszamyAdmin test

Test nr 1 i tak dalej. Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i tak dalej.Test nr 1 i ...Zmiany w Regulaminie Samorządu Domowego

Informujemy, iż Uchwałą nr 5/2018 z dnia 26.04.2018 r. Rada Nadzorcza naszej Spółdzielni dokonała zmian w „Regulaminie Samorządu Domowego Mieszkańców”.

Uwzględniono zastrzeżenia członków Samorządów w zakresie zmniejszenia wymogów liczebności przy wyborach do SDM. Na tej podstawie wprowadzono zapis, który zmniejszył ilość mieszkańców nieruchomości niezbędnych na zebraniu wyborczym. W celu uściślenia pojęcia „Samorząd Domowy Mieszkańców”, dodano je do słowniczka, co powinno rozwiać wątpliwości mieszkańców jak należy rozumieć  ww. określenie. ...
Komunikat ENEA

ENEA Operator sp. z o.o., www.wylaczenia-eneaoperator.pl

 PLANOWANE WYŁĄCZENIA - Rejon Bydgoszcz

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 Obszar W rejonie dzielnicy Wyżyny

w dniach: 2018-05-07,

w godzinach: 7 maj 08:00 - 7 maj 12:00

Brak zasilania w rejonie ulic: Siedleckiego 10, 14; Wojska Polskiego 19.Spotkania z mieszkańcami

7 i 8 maja odbyły się spotkania z mieszkańcami osiedli "Centrum" i "Na Skarpie". Dziś, 9 maja odbędzie się ostatnie z serii spotkań - z mieszkańcami Osiedla "Na Wyżynach".

Termin: 9 maja br., godz. 17:00
Miejsce: SP nr 38, ul. Węgierska 11

Program spotkania:
1. Informacje Zarządu nt.:
    a/ działalności Spółdzielni w 2017 r.;
    b/ walnego Zgromadzenia 2018 - omówienie uchwał, w tym projektu zmian w Statucie;
2. Informacja o sprawach Osiedla "Na Wyżynach" oraz o realizacji wniosków ze spotkań w 2017 r.
3. Dyskusja, pytania, wnioski mieszkańców.

GALA JUBILEUSZOWA Z OKAZJI 60-LECIA SMB - relacja

    23 kwietnia 2018 r. w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy odbyła się uroczysta Gala z okazji 60-lecia naszej Spółdzielni. Sala wypełniona była niemal do ostatniego miejsca.
    Wystąpieniu Prezesa Spółdzielni, Pana Marka W. Magdziarza towarzyszyła prezentacja nt. historii i teraźniejszości SMB oraz projekcja filmu „Spółdzielnia – obecnie”.
    W trakcie gali uhonorowano zasłużonych działaczy spółdzielczych i pracowników SMB. Zwieńczył ją koncert Orkiestry Filharmonii Pomorskiej.
    Po część głównej uroczystość przeniosła się do foyer filharmonii, gdzie każdy z uczestników mógł wypić lampkę szampana i zjeś ...


I-szy TURNIEJ W PIŁKĘ NOŻNĄ HALOWĄ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH - relacja

10 marca 2018 r., w hali CHEMIKA, odbył się pierwszy TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH. Wzięło w nim udział 8 drużyn, reprezentujących 7 spółdzielni z Bydgoszczy.

Była to pierwsza z cyklu imprez organizowanych w tym roku z okazji 60-lecia naszej Spółdzielni.

Turniej zwyciężyła FORDOŃSKA SM, która wygrała w finale z POMORSKĄ SM. Trzecie miejsce zajęła RSM JEDNOŚĆ. Kolejne miejsca zajęły: SM NAD WISŁĄ, MSM DOM, SM BUDOWLANI, MSM ZRZESZENI „Szpaczki” i MSM ZRZESZENI „Orły Lewego”.

Na szczególne wyró ...
Uwaga na oszustów!

Proin iaculis vitae nulla ut semper. Curabitur ultrices aliquet mauris, id auctor dui consequat non. Donec bibendum orci est, sed fringilla leo dictum bibendum. Nulla euismod justo lorem, a efficitur augue pretium a. Proin tincidunt nulla elit, vitae volutpat quam ornare eget. Maecenas maximus ipsum lacus, lacinia ornare diam molestie sed. Donec rutrum pharetra odio, id consectetur quam accumsan maximus. Donec pharetra dapibus neque id eleifend. Fusce aliquam ultricies metus, vestibulum lacinia mi tincidunt in. Integer dictum finibus efficitur.